Home » Uczelniany Zespół ds. Jakości Kształcenia

Uczelniany Zespół ds. Jakości Kształcenia

Kadencja 2016–2020

Przewodniczący UZJK:
Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia w Uniwersytecie Śląskim
dr hab. Mariusz Jagielski
e-mail: mariusz.jagielski@us.edu.pl

Członkowie UZJK:

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Artystycznego ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Joanna Glenc
e-mail: joanna.glenc@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska ds. Jakości Kształcenia
dr hab. prof. UŚ Agnieszka Mrozik
e-mail: agnieszka.mrozik@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji ds. Jakości Kształcenia
dr Aniela Różańska
e-mail: aniela.rozanska@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Filologicznego ds. Jakości Kształcenia (część sosnowiecka)
dr hab. prof UŚ Mirosława Michalska-Suchanek
e-mail: mirasu@interia.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Filologicznego ds. Jakości Kształcenia (część katowicka)
dr Przemysław Piwowarczyk
e-mail: przemyslaw.piwowarczyk@us.edu.pl 

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach ds. Jakości Kształcenia
dr Joanna Maszybrocka
e-mail: joanna.maszybrocka@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii ds. Jakości Kształcenia
dr Dariusz Sokołowski
e-mail: dariusz.sokolowski@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk o Ziemi ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Franciszek Kłosowski
e-mail: franciszek.klosowski@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk Społecznych ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Lech Krzyżanowski
e-mail: lech.krzyzanowski@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Pedagogiki i Psychologii ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Maciej Bernasiewicz
e-mail: maciej.bernasiewicz@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Prawa i Administracji ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Jarosław Zagrodnik
e-mail: jarekzagrodnik@poczta.fm

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego ds. Jakości Kształcenia
dr hab. prof. UŚ Piotr Ślęzak
e-mail: piotr.slezak@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Teologicznego ds. Jakości Kształcenia
ks. dr Wojciech Surmiak
e-mail: wojciech.surmiak@us.edu.pl

Pełnomocnik Dyrektora Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego ds. Jakości Kształcenia
dr inż. Barbara Batko
e-mail: b_batko@wp.pl

Reprezentantka Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych
mgr Joanna Jakubiec-Bontko
e-mail: joanna.jakubiec-bontko@us.edu.pl

Reprezentant Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
mgr Adam Suchański
e-mail: adam.suchanski@us.edu.pl

Reprezentant Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów
mgr Małgorzata Piekarska
e-mail: piekarska.malgosia@gmail.com


Kadencja 2012–2016

Przewodniczący UZJK:
Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia w Uniwersytecie Śląskim
dr hab. Alfred Czogała
e-mail: alfred.czogala@us.edu.pl

Członkowie UZJK:

Pełnomocnik Rektora ds. Systemu Bolońskiego i Krajowych Ram Kwalifikacji
prof. dr hab. Aldona Skudrzyk
e-mail: aldona.skudrzyk@us.edu.pl

Pełnomocnik Rektora ds. Nauczania Języków Obcych w Uniwersytecie Śląskim
prof. dr hab. Danuta Gabryś-Barker
e-mail: danuta.gabrys@gmail.com

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Artystycznego ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Krzysztof Bąk
e-mail: kmbak.exlibris@gmail.com

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska ds. Jakości Kształcenia
prof. dr hab. Dorota Kwiatkowska
e-mail: dorota.kwiatkowska@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji ds. Jakości Kształcenia
dr hab. prof. UŚ Krzysztof Śleziński
e-mail: krzysztof.slezinski@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Filologicznego ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Maciej Tramer
e-mail: maciej.tramer@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach ds. Jakości Kształcenia
dr Joanna Maszybrocka
e-mail: joanna.maszybrocka@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii ds. Jakości Kształcenia
dr Dariusz Sokołowski
e-mail: dariusz.sokolowski@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk o Ziemi ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Urszula Myga-Piątek
email: urszula.myga-piatek@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk Społecznych ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Lech Krzyżanowski
e-mail: lech.krzyzanowski@us.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Pedagogiki i Psychologii ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Irena Pilch
e-mail: pilchirena@gmail.com

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Prawa i Administracji ds. Jakości Kształcenia
dr hab. Jarosław Zagrodnik
e-mail: jarekzagrodnik@poczta.fm

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego ds. Jakości Kształcenia
dr hab. prof. UŚ Piotr Ślęzak
e-mail: piotrslezak69@poczta.onet.pl

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Teologicznego ds. Jakości Kształcenia
ks. dr Wojciech Surmiak
e-mail: wojciech.surmiak@us.edu.pl

Pełnomocnik Dyrektora Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego ds. Jakości Kształcenia
dr Monika Sulimowska-Formowicz
e-mail: monika.sulimowska-formowicz@us.edu.pl

Reprezentantka Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych
mgr Joanna Jakubiec-Bontko
e-mail: joanna.jakubiec-bontko@us.edu.pl

Reprezentant Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
mgr Adam Suchański
e-mail: adam.suchanski@us.edu.pl

Reprezentant Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów
mgr Mateusz Król
e-mail: mateusz.krol.k@gmail.com

Reprezentant Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego
Jakub Szuba
e-mail: j.szuba@interia.pl

Reprezentant Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego
Dominik Skurzok
e-mail: dominik.skurzok@gmail.com